Tervise Arengu Instituudi tervisestatistika ja terviseuuringute andmebaasis on praeguseks avaldatud rohkem kui kolmsada andmetabelit EPSU esimese paneelilaine (2021/2022) arvuliste tulemustega.
Avaldatust on võimalik teada saada näiteks seda, millised on 18–60-aastaste eestimaalaste leibkonnad, kuidas on toimunud kooselude moodustamine ja lagunemine, milline on perede igapäevane elukorraldus, sh meeste ja naiste kodune rollijaotus, kuidas hinnatakse peresuhete kvaliteeti, kas on tulnud kokku puutuda perevägivallaga jpm. Laste arvu ja nende sünni ajastust puudutavale teabele lisaks leiab tabelitest infot ka selle kohta milline on ideaalne laste arv ja mitu last kavatsetakse saada. Samuti pakuvad andmetabelid teavet vastajate päritolupere ja vanematekodust lahkumise kohta, seksuaalsuse, pereplaanimise ja reproduktiivtervise kohta. Aja jooksul on plaanis avaldatud tabelite hulka suurendada.
Andmetabelid avaldatakse iga teema kohta vastanute soo, vanuse/sünnipõlvkonna, hariduse, rahvuse, asulatüübi ja piirkonna lõikes. Nii on võimalik näha ka seda, kuidas pereelu Eestimaal varieerub. Andmetabelite valikul on silmas peetud võrreldavust Pere- ja Sündimusuuringu eelmise vooruga (2004/2005).
Eesti pere- ja sündimusuuring 2021/2022
- Leibkond
- Päritolupere demograafilised tunnusjooned
- Päritolupere sotsiaalsed tunnusjooned
- Vanematekodust lahkumine
- Kooseluseis ja kooselude arv
- Kooselu ajastus ja algusviis
- Elukaaslaste tunnused
- Suhtekvaliteet
- Kooselu lõppemine
- Suhtevägivalla kogemus
- Kodutööde jaotus
- Laste eest hoolitsemine
- Laste arv ja lapsevanemaks saamise ajastus
- Plaanitud ja ideaalne laste arv
- Seksuaalkäitumine
- Pereplaanimine ja reproduktiivtervis
- Küsitletute arv